„Lietuvai ir man“

Iniciatyva „Lietuvai ir man“

Mokinių ir jaunimo organizacijos inicijuoja akciją „Lietuvai ir man“ ir kviečia visuomenę originaliai paminėti artėjantį Lietuvos nepriklausomybės 25-metį ir nupinti 250 tūkst. trispalvių draugystės apyrankių: ryšėti patiems ir dovanoti Lietuvai.

Akcijos „Lietuvai ir man“ pradžią Nacionalinėje dailės galerijoje vasario 10 d. kartu su mokinių ir jaunimo organizacijomis paskelbė iniciatyvos globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginyje dalyvavo ir Vilniaus Baltupių progimnazija.

Nupintomis apyrankėmis iki kovo 10 d. bus papuošti Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) įrengti Gediminaičių stulpai. Visai konstrukcijai papuošti iš viso reikės 250 tūkst. draugystės apyrankių.

Akcijos metu, nuo vasario 10-osios iki kovo 12-osios, mokiniai, ryšintys trispalves apyrankes, bus nemokamai įleidžiami į muziejus.

Iniciatyvos svetainė – www.lietuvaiirman.lt.

Daugiau akimirkų iš renginio adresu http://www.15min.lt/gallery/show/prezidente-paskelbe-iniciatyvos-lietuvai-ir-man-pradzia-60865?cf=df#_

 

Baltupiukai pina draugystės apyrankes

Baltupiukai per technologijų pamokas išmoko pinti apyrankes ir 2015 m. vasario 25 d. mokė tai daryti visą progimnazijos bendruomenę.

Čia galite rasti dalyvių sąrašą ir perskaityti linkėjimus Lietuvai. Nepamirškite pabalsuoti už savo mokyklą! http://www.lietuvaiirman.lt/dalyviai/