Dalinomės įtraukiojo ugdymo patirtimi

Balandžio 2 d. mokykloje svečiavosi pradinio ugdymo pedagogai iš Biržų. Jų tikslas – susipažinti su Baltupių progimnazijos įtraukiojo ugdymo gerąja patirtimi. Mokyklos specialioji pedagogė Irena su svečiais pasidalijo savo patirtimi, pateikė praktinių pavyzdžių, kaip pasiruošti specialiųjų poreikių turinčio vaikučio priėmimui į mokyklą, kaip paruošti patalpą, kur jis mokysis ir leis laisvalaikį, kokie metodai efektyvūs ugdant šiuos mokinius. Logopedė Daiva supažindino su inovatyviais logopedinio darbo metodais, kokie įrenginiai įgalina mokinių kalbos ir kalbėjimo įgūdžių tobulinimą. Biržų pedagogai taip pat pasidalijo savo įtraukiojo ugdymo patirtimi. Susitikimas buvo naudingas ir svečiams, ir lektorėms.