Nordplus Junior projekto „Kartu mes galime daugiau ” komanda iš Latvijos svečiuose pas mus

Kovo 18-22 dienomis vyko Nordplus Junior projekto „Kartu mes galime daugiau ” veiklos. Mokykloje svečiavosi komanda iš Latvijos Daugpilio Technologijų ir Turizmo technikumo.
Projekto tikslas – motyvuoti jaunąją kartą rinktis jiems patinkančią profesiją ir tapti pilnaverčiais visuomenės nariais. Projekto dalyviai, ir latvių komanda, ir mūsų mokyklos komanda dalyvavo įvairiose veiklose ne tik Baltupių progimnazijoje, bet ir kitose Vilniaus mokyklose. Viena diena buvo skirta Trakų lankymui: kelionė traukiniu, kibinų kepimo pamoka, ekskursija su gidu po miestą.
Ačiū visiems, prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo. Projekto koordinatorė – Irena Radžiūnienė