5-8 klasių meninio skaitymo konkursas

„Eilėraštis – kaip gyvas organizmas: vieną kartą su juo susikalbi, jis į tave prabyla, užgauna, paliečia, o kitą – taip ir lieka neprakalbintas, užsidaręs, tamsus. Vienas jis neegzistuoja, – tik prisilietus prie jo skaitytojui, jis gali atgyti ir erdvėj, ir laike“, – šiais J. Marcinkevičiaus žodžiais prasidėjo Vilniaus Baltupių progimnazijos 5-8 klasių meninio skaitymo konkursas. Mokiniai skaitė V. Palčinskaitės, J. Vaičiūnaitės, J. Strielkūno, J. Erlicko, H. Radausko, H. Nagio ir kitų eiles, skambėjo ištraukos iš K. Gudonytės, U. Kaunaitės, V.V. Landsbergio kūrinių. Vertinimo komisija vienbalsiai nugalėtojomis išrinko Elzę (7b) ir Gerdą (7a) atstovauti mokyklai Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse. Sveikiname nugalėtojas.