Stovyklautojai apsilankė Tradicinių amatų centre

Birželio 15 dieną 1-4 klasių mokiniai organizuojamoje vaikų vasaros poilsio stovykloje „Sveika, vasara, Baltupiuose 2022“ dalyvavo Tradicinių amatų centro organizuojamoje edukacinėje veikloje. Mokiniai ne tik susipažino su molio savybėmis, bet ir sužinojo, ką galima iš jo pagaminti, kuo jis naudingas ir kam reikalingas . Vaikai lietė, minkė molį, reiškė mintis apie savo pojūčius. Išklausę, kaip naudoti molį, kiekvienas turėjo galimybę pasigaminti iš jo dubenėlį . Vėliau stovyklautojai apsilankė ūkininko Roberto ūkyje, kur susipažino su ūkio gyvūnais – ožkomis, avimis, triušiais, naminiais paukščiais ir t.t. Didžiausią įspūdį vaikams paliko tai, kad jie galėjo patys gyvūnus pamaitinti, paglostyti ir net palaikyti. Namo stovyklautojai grįžo kupini teigiamų emocijų.