Septintokai dalyvavo konferencijoje „Nesityčiok! Patyčių virusui NE“

Septintokai dalyvavo konferencijoje „Nesityčiok! Patyčių virusui NE“

Kasmet kovo mėnuo Lietuvos mokyklose skelbiamas mėnesiu be patyčių. Progimnazijoje visą mėnesį vyko pristatymai, diskusijos, klasių valandėlės skirtos šiai problemai. Mokiniams vėl buvo priminta, kaip atpažinti patyčias, kur kreiptis jas patyrus, ką daryti, kad jų išvengtume. Mėnesį vainikavo didelis renginys – Respublikinė 7-9 klasių mokinių konferencija „Nesityčiok! Patyčių virusui NE! , kurį organizavo Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla. Mūsų mokyklai renginyje atstovavo 7a klasės mokinės Rustė, Ula ir Leila, kurios paruošė video/interviu „Ką žmonės mano apie patyčias“.

Gaila, renginys vyko nuotoliniu būdu, bet tai išplėtė galimybę dalyvauti ir atokesnių miestų bei miestelių mokykloms. Pristatymai buvo įvairūs, įdomūs ir gyvybingi. Ši tema, nors ir skaudi, tačiau visada apie ją kalbėsime, kiekvienąkart daugiau darysime, stengsimės, kad kuo mažiau žmonių patirtų patyčias. Padėką renginyje dalyvavusiems išreiškė ir gražų palinkėjimą, skirtą kiekvienam vaikui, perdavė konferencijoje dalyvavusi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovė Vilma Matulionienė:  „Saugok ir mylėk. Save mylėk tokį, koks esi.“

Nuoširdžiai dėkojame mūsų moksleivėms!