Erasmus+ projekto svečių priėmimas

Erasmus+ projekto svečių priėmimas

Lapkričio 28 – gruodžio 4 Baltupių progimnazijoje vyko Erasmus+ projekto „Be my guide. I want to know about European countries“ svečių iš Italijos, Turkijos ir Lenkijos priėmimas. Rumunija dalyvavo virtualiai. Mūsų mokyklos mokiniai supažindino kitų šalių vaikus su mūsų tradicijomis, maistu, žymiomis Vilniaus vietomis ir ne tik – kartu su jų mokytojais keliavome į Palangą, Trakus.
Erasmus+ projektas skatina draugiškumą ir tolerantiškumą kitoms šalims ir jų papročiams, moko mokinius atsakomybės, pagarbos ir bendradarbiavimo, skatina kūrybišką ir norą pažinti kitas šalis. Visiems dalyviams šis projektas suteikė neišdildomų įspūdžių, praplėtė akiratį, pagilino anglų kalbos žinias, suteikė galimybę susirasti draugų iš kitų šalių.