LRT IR LAIDOS „TŪKSTANTMEČIO VAIKAI“ VYKDOMA TARPTAUTINĖ AKCIJA KOVAI SU PATYČIOMIS

LRT IR LAIDOS „TŪKSTANTMEČIO VAIKAI“ VYKDOMA TARPTAUTINĖ AKCIJA KOVAI SU PATYČIOMIS

Šioje akcijoje dalyvauja Japonija ir 16 Europos šalių, įskaitant ir mus – Lietuvą.

Norvegijos visuomeninis transliuotojas ir kompozitoriai sukūrė dainą, kurią kiekviena šalis atlieka savo kalba. Lietuviškai ją įdainavo Vidas Bareikis, Jessica Shy ir Kristupas Kerulis. Šokis sukurtas FOS studijos. O mes labai džiaugiamės, jog šiame klipe nusifilmavo mūsų mokyklos mokinė Indrė iš 3D klasės!

Lapkričio 12d. (ketvirtadienį) 13.00 val. visos Europos vaikai susivienys už draugystę ir prieš patyčias bei per LRT bus transliuojamas sukurtas klipas. Jeigu nori, ir Tu nusifilmuok kaip šoki ir siųsk savo šokį el. paštu: matautave@lrt.lt

Priimk kitą tokį, koks jis yra… Juk ir Tu esi unikalus! Ir už tai mes Tavimi didžiuojamės! Šokime visi kartu, nes kartu mes girdimi garsiau, matomi plačiau, suprantami labiau!

#SayHi #matautave

Nuoroda į muzikinį klipą: https://www.youtube.com/watch?v=8iQnAfIhDUY