Projekto „TĘSK“ organizatorių vizitas Baltupių progimnazijoje

Projekto „TĘSK“ organizatorių vizitas Baltupių progimnazijoje

Vilniau Baltupių progimnazija jau antrus metus dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros vykdomame projekte „Tęsk“. Projekto metu yra išbandomas pradedančiųjų mokytojų pedagoginės stažuotės modelis. Mūsų progimnazijoje stažuotę atlieka mokytoja Agnė Karmazienė, jos mentorė – mokytoja Lina Smaliukienė.

Vasario 26 d. aptarti rezultatų ir suplanuoti darbų atvyko projekto vadovės Vilniaus Universiteto dėstytojos doc. dr. Rita Makarskaitė – Petkevičienė ir doc. dr. Aušra Žemgulienė,  taip pat projekto dalyvės Filaretų pradinės mokyklos bei Vilniaus r. Skaidiškių darželio – pradinės mokyklos mokytojos. Vizito metu buvo stebimos ir aptariamos atviros pamokos, kurias vedė mokytojos Jurga Ginevičienė ir Danguolė Laurenčikienė, skaitomi pranešimai, dalintasi gerąja patirtimi, pasidžiaugta rezultatais. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Židonienė svečius supažindino su progimnazijoje vykdomomis veiklomis bei atnaujintomis edukacinėmis aplinkomis.