Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku

Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku

Lapkričio 15 d. 2d klasės mokiniai susitiko su vaikų rašytoju Virgiu Šidlausku. Rašytojas pristatė dvi savo knygas: „Ugnikalniukas ieško draugų“ ir „Ulfas ir jo stebuklinga barzda“.
Virgis Šidlauskas į knygų pristatymą išradingai įtraukė visus klasės vaikus – pakvietė kartu dainuoti smagias dainas apie Ulfapotamiją, piešė knygos herojus, skaitė knygų ištraukas. Vaikai turėjo nemažai klausimų autoriui. Domėjosi, per kiek laiko buvo parašytos knygos? Kodėl autorius pats neiliustravo jų? Ar ruošiasi parašyti naują knygą? Virgis prisipažino, kad jau gruodžio mėnesį bus išleista antra dalis apie Ulfą ir jo nuotykius. Joje taip pat bus galima rasti nutrūktgalviškų nuotykių, humoro ir linksmų personažų. Kadangi savo meninių sugebėjimų autorius labai gerai nevertina, tai knygai iliustruoti kvietėsi dailininkę Tanią Rex.
Susitikimas su rašytoju vaikams paliko daug malonių įspūdžių. Mokinius sužavėjo nuotaikingas muzikinis autoriaus prisistatymas ir atsisveikinimas.