Seminaras „Kaip su paaugliu kalbėti apie lytiškumą?“

Seminaras „Kaip su paaugliu kalbėti apie lytiškumą?“

Stebite kaip jūsų vaikas bręsta. Gal paauglė dukra ar paauglys sūnus jau pradėjo vaikščioti į pasimatymus? Norėtumėte su jais padiskutuoti intymiomis temomis, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Nedrąsu? Tuomet šis seminaras Jums.

Seminaro metu bus gilinamasi į priežastis, kodėl nejauku kalbėti šia tema, nagrinėjama, kokie stereotipai ir baimės mus veikia, aptarsime kaip išvengti bendravimo klaidų ir kurti tokius tarpusavio santykius, kad vaikai drįstu su mumis kalbėtis intymiomis temomis bei klaustų, tartųsi, ieškodami informacijos ar priimdami svarbius gyvenimo sprendimus.

Žinios ir patirtis, įgytos seminare, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi kalbėti su vaikais apie lytiškumą, išmoksite laisviau, be įtampos bendrauti su jais jautriais klausimais ir kurti saugumo jausmą perduodami žinią, kad „esu atviras dialogui“ visomis temomis.

 

Seminaras vyks rugsėjo 7 d. nuo 17.30 iki 21.00 val. Vilniaus Baltupių progimnazijoje Didlaukio 23, Vilnius. Dalyvavimas NEMOKAMAS. Vietų skaičius ribotas.

Registruokitės el. paštu kristina.girstaute@gmail.com , telefonu 86 0470 262

Seminarą organizuoja VšĮ „GEBU“. Lektorė Aurelija Zacharevičienė.