Sukurk savo sveikų pusryčių lėkštę

Sukurk savo sveikų pusryčių lėkštę

2d klasės mokiniai, padedami mokytojos Violetos Ramoškienės, dalyvauja „Sveikatiados“ organizuojamame Europos sveikos mitybos dienai paminėti (lapkričio 8 d.) skirtame piešinių konkurse „Sukurk savo sveikų pusryčių lėkštę“. Vaikai piešė savo įsivaizduojamą sveikų pusryčių lėkštę. Iš visų klasės piešinių patys vaikai išrinko geriausią piešinį konkursui ir išsiuntė piešinio nuotrauką organizatoriams. Sudaryta komisija atrinks piešinių konkurso nugalėtoją, o visų vaikų atsiųsti piešiniai bus publikuojami „Sveikatiados“ internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.
Konkurse dalyvauja vienas klasės mokinio piešinys, bet prizas atitenka visai klasei. 2d klasės mokiniai geriausiu piešiniu išrinko Ugnės Šlepikaitės „Sveikų pusryčių lėkštę“.
Prizas: vaikų klasė atvyksta į keramiko dirbtuves, kur turi galimybę pagal savo piešinį pasidaryti savo asmeninę lėkštelę. Linkime sėkmės!