5-okai susirinko gaminti Kalėdinių atvirukų vėžiu sergantiems vaikams

5-okai susirinko gaminti Kalėdinių atvirukų vėžiu sergantiems vaikams

Lapkričio 20 dienos popietę daugiau nei 20 penktokų susirinko gaminti Kalėdinių atvirukų vėžiu sergantiems vaikams. Pasitelkdami įvairiausias priemones kūrėme, „kepėme“ servetėles ir iš jų konstravome atviruką. Juo kiekvienas troško pasidalinti su sergančiu vaiku, kuris labiausiai trokšta ne gauti 10, ne pažaisti naujausią kompiuterinį žaidimą, o kasdien įkvėpti gaivaus oro, pabusti su saule, ją palydėti, gerti visas pasaulio spalvas į savo mažą širdelę.

Ačiū kolegei, kuri pasidalino žinia apie šią akciją, ir kiekvienam, kuris atėjo, kūrė, nusprendė dovanoti savo laiką kitam. Visi darbeliai jau pakeliui pas sergančius vaikus.

Tad artėjantis Adventas ir nebe už kalnų esantis ypatingas Šv. Kalėdų laikas teprimena kiekvienam iš mūsų, kad gyvenimas – tai dovana. Branginkime jį ir žmones, kurie mus supa!

Su šilčiausiais linkėjimais,
Mokytoja Auksė