5-6 klasių mokinių atstovų išvyka į kalėdinį Kauną

Gruodžio 2 d. 5-6 klasių mokinių atstovai vyko į pažintinę ekskursiją į Kauną. Ekskursijos metu mokiniai aplankė Lietuvos Aviacijos, Kauno  IX forto muziejų. Aviacijos muziejuje mokiniai turėjo galimybę išbandyti skrydžio simuliatorių, o IX forte išgirsti patrankos sviedinių, kuriais jis  buvo apšaudomas Pirmojo pasaulinio karo pradžioje, sukeliamą garsą.

Mokyklos direktorius vedė mokiniams apžvalginę ekskursiją po Kauno senamiestį. Apžiūrėję  LR istorinės Prezidentūros rūmus,  mokiniai aplankė Kauno arkikatedrą, nusifotografavo prie kalėdinės eglutės. Nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės   pasigrožėjo  Neries ir Nemuno upių santaka bei Kauno miesto panorama.  Pietus moksleiviai  valgė draugiškai svečius iš Vilniaus priėmusioje Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje.

Ateinantį penktadienį Kauną aplankys ir 7-8 klasių moksleivių atstovai.