5-8 klasių didžioji mokinių komitetų sueiga

Penktadienį, spalio 14 d., įvyko 5-8 klasių mokinių komitetų didžioji sueiga.
Mokiniai sueigos pradžioje aktų salėje atliko porą komandinių užduočių, kurių paskirtis pademonstruoti mokėjimo būti ir veikti kartu privalumus.
Buvęs mūsų mokyklos mokinių komiteto pirmininkas, Žirmūnų gimnazijos mokinys Rytis Stankevičius, pasidalino savo įžvalgomis apie mokymąsi Baltupių ir Žirmūnų mokyklose, atsakė į mokyklos direktoriaus, mokinių klausimus.
Vėliau mokiniai vaišinosi arbata, sausainiais bei gardžiu pyragu, kurį iškepė septintokai, padedant technologijų mokytojai Daivai Zaveckienei.
Trečioji sueigos dalis vyko klasėse, kur mokiniai individualiai ir darbo grupelėse svarstė apie gyvenimą mokykloje, mokymąsi pamokose. Kėlė idėjas, ką reiktų keisti, ko atsisakyti arba ką pradėti naujai tam, kad visi mokiniai mokykloje jaustųsi dar geriau ir galėtų efektyviai siekti geresnių mokymosi pasiekimų.