Comenius

Baltupių progimnazija 2012 m. rugsėjo mėnesį pradėjo vykdyti Tarptautinį daugiašalės  mokyklų  partnerystės Comenius projektą  „Fun around Fashion with Ecological Passion“.

Plačiau…

Daugiau informacijos apie projektą taip pat galite rasti internetinėje svetainėje adresu:

Comenius projektas  „Fun around Fashion with Ecological Passion“. Plačiau>>
Fun around Fashion with Ecological Passion. Plačiau>>
Tarptautinio Comenius projekto narių susitikimas Vokietijoje. Plačiau>>
Tarptautinio Comenius projekto narių susitikimas Lenkijoje. Plačiau>>

LINKSMI, ,,EKOLOGIŠKI‘‘ RENGINIAI

EKO FOTO KONKURSAS

Kadangi mūsų progimnazija dalyvauja tarptautiniame Comenius „Fun around Fashion with Ecological Passion“ projekte, kviečiame visus prisidėti prie ekologiškų idėjų populiarinimo ir įdiegimo, parodyti, kad esame neabejingi aplinkos apsaugai. Artėja vasaros atostogos, praleiskime jas naudingai, būkime draugiški gamtai. Keliaudami po Lietuvą, atostogaudami gamtoje nufotografuokite (arba nufilmuokite) ir atneškite į mokyklą rugsėjo mėnesį nuotraukas, kurios atskleidžia mūsų šalies gamtos grožį, arba, deja, aplinkos teršimą. Jūsų nuotraukas, filmukus panaudosime bendrai kuriamame visų partnerių vaizdo klipe, kuris paskatins keisti požiūrį į gamtą, labiau ją saugoti.

Sendaikčių turgus. Plačiau>>
2012-2013 m. m. kalėdinis karnavalas mūsų mokykloje. Plačiau>>