Projektas „Stipresnė aš”

Kovo 14 d. mokykloje vyko Lietuvos krepšinio federacijos projektas „Stipresnė aš”, skirtas mergaitėms. Jame dalyvavo 6 klasių mergaitės. Projekto tikslas – motyvuoti mokyklinio amžiaus mergaites pozityviai keisti požiūrį į savo kūną, įtraukti į nemokamas ir laisvai prieinamas fizines veiklas. Pirmoje projekto dalyje, paskaitoje, prof. sporto mokslininkas Albertas Skurvydas, kalbėjo apie fizinio aktyvumo naudą, pasitikėjimą savimi, kaip atrasti mėgstamas fizinio aktyvumo veiklas. Po to sporto salėje vyko praktinė veikla. Mergaitės buvo supažindintos su krepšinio pradmenimis. Pratybas vedė krepšinio treneris Tomas Keršis, Vilniaus ,,Kibirkšties” komandos vadovas Erikas Petrikas ir ,,Kibirkšties” komandos krepšininkės Gabrielė Šulskė ir Livija Sakevičiūtė.