Žaismingai Žaidžiame Žodžiais

Žaismingai Žaidžiame Žodžiais

Praėjusią savaitę progimnazijoje vyko  lietuvių kalbos savaitės renginiai, kurių vienas – jau tradiciniu tapęs Didysis diktantas, arba Žaismingai Žaidžiame Žodžiais. Kaip ir kiekvienais metais, buvo išrinkti ir apdovanoti raštingiausi mokyklos mokiniai. Mokytojai taip pat turėjo galimybę dalyvauti žaidime. Skelbiame nugalėtojus ir  atsakymus kartu su tekstu, jeigu kas nors dar nespėjo parašyti diktanto ir norėtų žaismingai pažaisti.

ŽŽŽ nugalėtojai:

 1. Alicija Ašakaitė, 5a
 2. Linas Vaiginis, 5b
 3. Elena Vilkutė, 5c
 4. Markas Veršulis, 5d
 5. Adomas Dambrauskas, 5d
 6. Nojus Kajokas, 5d
 7. Marijus Riauba, 6a
 8. Elzė Meišimaitė, 6b
 9. Benas Jankauskas, 6d
 10. Radvilė Savukaitė, 7a
 11. Gabija Pliuskutė, 7b
 12. Rokas Rimkus, 7b
 13. Vesta Puzinaitė, 7d
 14. Justas Milvydas, 6c
 15. Kasparas Streckis, 8a
 16. Rūta Riaubaitė, 8b
 17. Gustė Čingaitė, 8c

ŽŽŽ – tekstas

ŽŽŽ – tekstas – atsakymai