„VIP mokykla“ kviečia visus 1-4 kl. mokinius prisijungti prie GATVĖS ŠOKIŲ užsiėmimų GYVAI MŪSŲ MOKYKLOJE!

„VIP mokykla“ kviečia visus 1-4 kl. mokinius prisijungti prie GATVĖS ŠOKIŲ užsiėmimų GYVAI MŪSŲ MOKYKLOJE!

VIP mokykla – tai naudingas vaikų įvairiapusis ugdymas. Fizinis aktyvumas bei inovacijų pritaikymas veiklose. Moksleiviai motyvuojami pasitelkiant kitų žmonių istorijas ir pavyzdžius Turime ilgametę patirtį dirbant su vaikų neformaliuoju švietimu daugiau nei 8 savivaldybėse.

Gatvės šokių užsiėmimų metu mokomės įvairius stilius – Hip Hop, House, Break, Vogue, TikTok, todėl kiekvienas mokinys gali atrasti savo stilių. Taip pat organizuojame seminarus su žymiais ir vienais geriausių treneriais – Edgaru Kerpe, Iveta Lukošiūte. Vasaros metu įgyvendiname stovyklos projektus, o išmoktas choreografijas vaikai parodo įvairiuose renginiuose ir konkursuose.

Kur? Baltupių progimnazijoje

Kada? Antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais 14:00-15 bei trečiadieniais 18:00-19:00