Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-ąją mūsų progimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir 8.00 val. ryte languose uždegė žvakutes.

Mokytojai pirmosios pamokos metu vedė integruotas pamokas, skirtas prisiminti Sausio 13-osios įvykius. Mokiniai klausėsi autentiško 1991 m. sausio 13-ąją Lietuvos parlamento rūmuose daryto garso įrašo, susipažino su įraše paminėtais teisės aktais. Peržiūrėjo LRT mediatekos įrašus, reportažus apie Sausio 13-osios įvykius, kalbėjo apie Laisvės gynėjų atminimo įamžinimo ir pagerbimo tradicijas, aptarė įvykius iki Sausio 13-osio dienos.

Agoros aikštėje eksponuojami mokinių darbai „Mes laisvi“, transliuojamos skaidrės su trumpa santrauka apie Laisvės gynėjų įvykius.