IT konkursas „Bebras“

2021 m. nuo lapkričio 15 d. iki gruodžio 10 d.  vyko 18-asis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras”.  1-8 klasių mokiniai dalyvavo tokiose grupėse: Draugai (7–8 kl.); Bičiuliai (5–6 kl.); Mažyliai (3–4 kl.); Nykštukai (1–2 kl.). Viso Baltupių progimnazijai atstovavo 409 mokiniai.

Pirmose klasėse geriausiai sekėsi Amelijai Talalaitei (1 vieta mokykloje, 29 –  Vilniuje).

Antrose klasėse geriausiai sekėsi Viliui Tunkului (1 vieta mokykloje, 5 – Vilniuje, 36 – Lietuvoje).

Trečiose klasėse geriausiai sekėsi Matui Nemunaičiui ir Saulei Žurauskaitei, jie abu pasidalino  1 vietą mokykloje, 9 vietą Vilniuje, 50 vietą Lietuvoje.

Ketvirtose klasėse geriausiai sekėsi Ievai Šafranavičiūtei, Rėjui Okmanui, Luknei Valentukevičiūtei, Elžbietai Mačuolytei, jie visi keturi  pasidalino  1 vietą mokykloje.

Penktose klasėse geriausiai sekėsi: Garbrielei Markevičiūtei (1 vieta  mokykloje, 32 – Vilniuje), Adomui Dambrauskui (2 vieta  mokykloje, 50 – Vilniuje).

Šeštose  klasėse geriausiai sekėsi: Matui Smetoniui (1vieta  mokykloje, 7 – Vilniuje, 14 – Lietuvoje), Sigitui Skersiui (2vieta  mokykloje, 12 – Vilniuje, 23 – Lietuvoje) –  iš beveik 8000 šeštokų!

Septintose klasėse geriausiai sekėsi: Rokui Rimkui (1 vieta  mokykloje, 7 – Vilniuje, 12 – Lietuvoje), Gerdai Vikulovaitei (2 vieta – mokykloje, 16 – Vilniuje, 32 – Lietuvoje) – iš beveik 7000 septintokų.

Aštuntose klasėse geriausiai sekėsi Arui Kvedarui ir Joriui Andrulioniui, jie abu pasidalino 1 vietą mokykloje ir 12 vietą Vilniuje.

Geriausiai pasirodę mokiniai bus apdovanoti padėkomis.