Įdomiojo mokslo konferencija

Įdomiojo mokslo konferencija

Džiaugiamės, kad lapkričio 26-28 d. VU Gyvybės mokslų centre  22 mūsų mokyklos mokiniai (7d, 8a, 8b, 8c, 8d) dalyvavo „Tūkstantmečio vaikų akademijos“  tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencijoje ir tapo didžiulės smalsių bei talentingų jaunų žmonių bendruomenės dalimi.
Nuo penktadienio popietės iki sekmadienio mokiniai klausėsi įvairių lektorių paskaitų: „Genialusis Leonardas Da Vinčis, „Technologijų ir žmogaus santykis“,  „Smegenų kintamumas“,  „Lengvai apie finansus – nuo karjeros iki investavimo“, „Ar ateities karuose žmogų pakeis robotas?“, „Planetų inžinerija“,  „Ko trūksta, kad galėtume apsigyventi Marse?“ „Ar galima paveldėti tinginio geną?“ „Genų inžinerija ir genetika“.

Vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir Quizuose su Paul de Miko bei Raminta Naujanyte-Bjelle, žiūrėjo filmą ir diskutavo su Dovile Filmanavičiūte.
Ačiū Tūkstantmečio vaikų organizatoriams už dovanotus kvietimus.