Ketvirtokų išvyka į Kauną

Ketvirtokų išvyka į Kauną

Ketvirtadienį 4c ir 4e klasės mokiniai lydimi puikios nuotaikos išvyko į Kauną. Kaune mūsų laukė malonios Tado Ivanausko zoologijos muziejaus darbuotojos. Edukatorė supažindino su pasaulio gyvūnais, jų įvairove ir paplitimu žemėje. Išklausę įdomaus pasakojimo, lydimi muziejaus darbuotojų, patraukėme į sales atlikti praktinės užduoties. Čia mus pasitiko netikėčiausi gyvūnai. Taip šauniai leidome laiką, kad net nepastebėjome kaip atėjo laikas atsisveikinti su muziejaus darbuotojais ir keliauti toliau. Keliaudami Kauno gatvėmis pasiekėme Istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą. Čia susipažinome su ekspozicijomis, išgirdome pasakojamą apie pagrindinių Lietuvos valstybės simbolių – herbo, himno ir tautinės vėliavos – atsiradimo  istoriją ir reikšmę, diskutavome apie šių simbolių naudojimą kasdienybėje ir oficialiomis progomis. 

Grįžome kupini įspūdžių.