Edukacinė programa ,,Paukščių kaime”

Edukacinė programa ,,Paukščių kaime”


…Jei trokšti laimės, Laimės paukštė gyvena Cijonuose, Atvažiuok ir surask ją. Tai vieta vaizdingame Aukštaitijos nacionaliniame parke, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų, nei kada nors esi girdėjęs…
Spalio 4 d. su 3 c ir 3 e klasės mokiniais apsilankę “Paukščių kaime“ susipažinome su ,,Paukščių kaimo’’ sparnuočiais, daug sužinojome apie paukščius.
Vaišinomės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškeptais kiaušiniais baltoje duonoje, daržovių „tortu“ ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata.
Apie šiuos sparnuočius šeimininkė galėjo pasakoti valandų valandas, nes tik ,,Paukščių kaime’’ gyvena daugybė naminių paukščių rūšių. Tarp jų yra kilusių iš Afrikos. Taip pat grožėjomės įvairiais gyvūnais: egzotiškais avinais, ožkomis, alpakomis, poniais ir kt.
Apžiūrėjome naujai parengtą naminių paukščių kiaušinių ekspoziciją, buvome šiltai priimti, nustebinti gurmaniškais patiekalais bei kitais siurprizais.