SVEIKINAME MOKYTOJA DANGUOLĘ LAURENČIKIENĘ

SVEIKINAME MOKYTOJA DANGUOLĘ LAURENČIKIENĘ

Spalio 5d., minint Tarptautinę mokytojų dieną, Valdovų rūmuose buvo apdovanoti jau antrus metus vykusios Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos iniciatyvos „Ačiū už pamokas“ nugalėtojai.
Rugsėjo mėnesį tinklalapyje www.aciuuzpamokas.lt mokiniai galėjo nominuoti savo mėgstamus mokytojus, parašyti jiems padėką ir perduoti „ačiū“ vienu mygtuko paspaudimu. Buvo nominuota daugiau nei 250 mokytojų, jiems ištarti per 20 tūkst. „ačiū“. Išrinkti 10 daugiausiai „ačiū“ sulaukusių pedagogų.
Viena iš nugalėtojų tapo Vilniaus Baltupių progimnazijos pradinių klasių vyr. mokytoja Danguolė Laurenčikienė. Iškilmingos apdovanojimų ceremonijos metu mokytoja šypsojosi – mokiniai ją myli, gerbia, prisimena ir dėkoja.
Mokytoja taria AČIŪ už AČIŪ savo geriausiems mokiniams ir jų šeimoms.