Erasmus+ projektas Italijoje, Viko Ekvensėje

Erasmus+ projektas Italijoje, Viko Ekvensėje

Mūsų mokyklos mokiniai Dalia, Meda, Žygimantas, Jonas, Mykolas ir anglų kalbos mokytojai Aistė Andžiūtė bei Gediminas Bernadišius vasario 16-21 d. dalyvavo Erasmus+ mokyklų mainų projekto  „Be my guide“  („Būk mano gidas“) mokymosi veiklose ir susitikime Italijoje, Viko Ekvensėje. Italija mus pasitiko saulėtu ir itin šiltu oru. Mokiniai aktyviai dalyvavo organizuotose veiklose: pamokose, edukacinėse užsiėmimuose ir žaidimuose. Išvykos metu mokiniai ne tik dalyvavo veiklose, bet ir aplankė žymias vietas, didelį įspūdį visiems paliko kelionė į istorinį senovės miestą Pompėją, kuri šokiruoja savo senovės architektūros autentika; Neapolį – miestą-uostą, kuris įsikūręs šalia Vezuvijaus ugnikalnio.

Mokiniai gyveno šeimose ir pažino vietinių šeimų gyvenimo būdą, susirado naujų draugų, pažino keturias naujas kalbas – italų, rumunų, turkų ir lenkų. Susipažino su šalies kultūra, papročiais, kulinariniu paveldu, skanavo įvairius tradicinius Italijos patiekalus. Namo į Lietuvą parsivežėme ne tik suvenyrų, bet įvairiapusės patirties ir gerų įspūdžių.

Kitas partnerių susitikimas vyks Lietuvoje 2020 m. gegužės 3-9 d.