Rudeninė trečiokų išvyka į Kukurūzų kaimą

Rudeninė trečiokų išvyka į Kukurūzų kaimą

Rugsėjo 6 dieną 3d klasės mokiniai kartu su klasės vadove Olga Sviglinskiene apsilankė Kukurūzų kaime. Kukurūzų kaimas yra įsikūręs kelio Vilnius – Trakai 16 kilometre. Jo dydis – 2,7 ha, o bendras takelių ilgis – 3 km.

Mokiniai turėjo užduotį rasti teisingą takelį kukurūzuose, kuriame paslėptos visos abėcėlės raidės. Užduotis tik iš pirmo žvilgsnio atrodė labai lengva. Pagrindinis kelionės tikslas – orientuotis erdvėje. Paprastai įveikti kukurūzų labirintą prireikia pusvalandžio, bet kai kuriems vaikams teko paklaidžioti labirinte ir ilgiau. Tačiau visi sėkmingai rado išėjimą. Vaikų laukė ir kitos pramogos: kukurūzų burbuolių granatsvaidis, šiaudų rulonų pilis, vamzdinės sūpynės, kukurūzų krepšinio lenta, ančiukų lenktynės, lobio ieškojimas kukurūzuose ir kt.