Akcija „Pertrauka tyloje“

Akcija „Pertrauka tyloje“

„Tyla yra geriausia, ką tik esu girdėjęs“ – ne veltui taip sakė rusų rašytojas, Nobelio premijos laureatas Borisas Pasternakas. Baltupių progimnazijoje, siekiant atkreipti dėmesį į visiems aktualią triukšmo problemą ir norint paminėti Tarptautinę triukšmo suvokimo dieną, nuo balandžio 29 d. iki gegužės 3 d. buvo rengiama akcija „Pertrauka tyloje“. Akcijos metu kiekvieną dieną trumpoji pertrauka po dviejų pamokų buvo skelbiama „Pertrauka tyloje“. Pertraukų metu mokiniai laiką leido „Tylaus piešimo kampelyje“ bei tyliame užduočių kampelyje „Kelionė į sveikatos šalį“, žaidė nebyliuosius žaidimus, klausėsi atpalaiduojančios muzikos. Siekiant prisidėti prie dar tylesnės mokyklos aplinkos sukūrimo, paskutinė akcijos diena buvo skelbiama „Šlepečių diena“. „Pertrauka tyloje“ padėjo mokiniams susimąstyti apie triukšmo daromą žalą bei suprasti tikrąją tylos vertę.