Skelbiame Advento akciją

Skelbiame Advento akciją

Vilniaus Baltupių progimnazija, bendradarbiaudama su labdaros ir paramos fondu ,,Mamų unija“, kviečia prisijungti prie kasmetinės Advento akcijos. Jūs taip pat galite prisidėti prie šios akcijos savanoriškai paaukodami dovanėles vėžiu sergantiems vaikams. Dovanėles dėkite į Gerumo dėžę iki 2018 m. gruodžio 18 d. Gerumo dėžę rasite Agoros aikštėje (prie budėtojos).
Tai gali būti mažos smulkmenos ir džiugesį keliantys žaislai: papuošaliukai, mašinytės, užrašų knygutės, barškučiai, servetėlės, sauskelnės, muilo burbulai, raktų pakabukai, žaismingi tušinukai, skirtukai, linksmos kojinės, ausinukai, veidrodėliai, dantų šepetėliai, gertuvės, penalai, linksmos kepuraitės, lankeliai, mažos dėlionės, konstruktoriai, spalvinimo knygelės, knygos ir kt. Pliušiniai, minkšti žaislai netinka.
Sergančių vaikučių amžius labai įvairus: nuo mažų lėliukų iki paauglių. Visi daiktai turi būti nauji.
Kviečiame aukoti ir vaikiškus pleistriukus su piešinėliais, kurie stebuklingai sumažina vaikučių skausmą procedūrų metu.

Ačiū už Jūsų gerumą! 