„Ekologiškumo virusas plinta 2018“

„Ekologiškumo virusas plinta 2018“

Lapkričio 23 d. Vilniaus Tech Parke dvi Baltupių progimnazijos šeštokų komandos dalyvavo Vilniaus miesto ir rajono aplinkosaugos konkurse „Ekologiškumo virusas plinta 2018“. Penktų-šeštų klasių konkurse dalyvavo septyniolika komandų.
Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komandai „Smegenūzai“ pavyko užimti antrąją vietą! Konkurso tikslas – atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas, tinkamą atliekų rūšiavimą ir tvarkymą. Konkursas skatino mokinių bendradarbiavimą, kūrybingumą, išradingą antrinių žaliavų naudojimą kuriant kalėdinį žaisliuką.
„Smegenūzų“ komanda – Barbora Aižinaitė, Eglė Pečiokaitė, Žygimantas Varkala, Gabeta Paršuto, Vincentas Kalcas, mokytoja Daiva Zaveckienė ir komanda „Ekogrupė“, kuriai šį kartą pritrūko sėkmės, smagiai ir įdomiai praleido laiką. Ačiū visiems už palaikymą!