Pirmokų sveikatingumo diena

1d klasėje integruotos pamokos nėra naujiena ir vyksta jau ne pirmą kartą. Lapkričio 13 d., paspaudus rudeniškam šaltukui, mokiniai skyrė sveikatingumo temai. Pasaulio pažinimo pamokoje išsiaiškino daržovių naudą žmogaus sveikatai. Sužinojo, kurios daržovės pačios sveikiausios, kodėl jas verta valgyti. Pertraukos metu mokiniai žiūrėjo edukacinį filmuką apie sveiką mitybą ir gyvenseną. Suprato, kad ypatingai svarbu laikytis ne pavienių sveikos mitybos taisyklių, o atsižvelgti į jas visas bei kasdien aktyviai judėti. Todėl kitą dieną atsinešė vaisių, daržovių ir pagamino sveikuolių salotas, kurias vėliau smagiai šurmuliuodami ragavo.

Integruotą sveikatingumo dieną mokiniai baigė sportuodami kartu su šokio mokytoju.