Pirmokų išvyka pas ugniagesius gelbėtojus

Pirmokų išvyka pas ugniagesius gelbėtojus

Spalio 12 d. 1d klasės mokiniai kartu su mokytoja Olga Sviglinskiene lankėsi Vilniaus apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iojoje komandoje. Ten juos pasitiko ugniagesys-gelbėtojas, kuris suprantamai ir įdomiai papasakojo apie savo profesiją, aprodė patalpas: virtuvę, sporto kambarį, poilsio zoną. Vėliau mokiniai nusileidimo stulpu nusileido į automobilių garažą, kur buvo parodytos specialiosios mašinos, ugniagesių-gelbėtojų apranga. Mokiniai galėjo įlipti į mašiną, paliesti ugniagesių-gelbėtojų įrangą, pasimatuoti šalmus. Taip pat klausėsi per gelbėtojų radiją perduodamų signalų/žinių. Mokiniai paklausė garsinį signalą-sireną, matė, kaip ryškiai žybsi mašinų švyturėliai.

Vaikams išvyka labai patiko. Jie dar ilgai dalinosi savo įspūdžiais.