Baltupių progimnazijoje – „Keliaujantis muziejus“

Baltupių progimnazijoje – „Keliaujantis muziejus“

Rugsėjo 14 d. Baltupių progimnazijoje lankėsi ,,Keliaujantis muziejus“.

„Keliaujantis muziejus“ – tai MO modernaus meno muziejus ant kojų. Turiningo edukacinio užsiėmimo metu buvo skatinamas 6d ir 7a klasių mokinių kūrybiškumas bei mokomasi geriau suprasti meno kūrinius iš unikalios MO muziejaus kolekcijos. Šiuo užsiėmimu buvo siekiama priartinti meną prie mokyklos ir kiekvieno moksleivio gyvenimo, atskleisti kultūrinės edukacijos aktualumą. Vizualiųjų meno kūrinių analizė gali išmokyti ne tik istorinių faktų, bet ir ugdo kūrybiškumą, kritišką mąstymą, moko bendrauti, suvokti socialines problemas ir orientuotis dinamiškoje šiuolaikinėje visuomenėje.

Edukacinį užsiėmimą vedė MO meno muziejaus projekto vadovė Ieva Rekštytė-Matuliauskė.