Vasaros dienos užimtumo stovyklos

Vasaros dienos užimtumo stovyklos

Vasaros poilsio stovykla „Sveika, vasara, Baltupiuose 2017“, skirta socialiai remtiniems  pradinių klasių mokiniams, finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis. Maitinimas nemokamas, kultūrinei veiklai organizuoti skirta skirta 200 eurų.

Stovykla veikė  nuo gegužės 31 d. iki birželio 9 d. Dalyvavo 19 vaikų. Stovyklos metu vaikai buvo įtraukiami į kūrybinę – lavinamąją veiklą, ugdomos vaikų vertybės ir plečiamas kultūrinis – istorinis akiratis. Stovyklos vadovė Gražina Židonienė.

Kadangi per vėlai paskelbtas konkursas dėl papildomos vasaros poilsio stovyklos finansavimo, stovyklautojų grupė nesusidarė ir stovykla nebus organizuojama.

Vasaros dienos užimtumo stovykla „Linksmučiai“. Stovykla veikia nuo birželio 5 d. iki birželio 30 d. Dalyvauja 28 pradinių klasių mokiniai. Stovyklos metu vykdomos kultūrinės, edukacinės veiklos ir išvykos, kurios plečia vaikų akiratį, suteikia daugiau žinių apie savo šalį, miestą, jo istoriją. Stovyklos vadovė, pailgintos darbo dienos grupės mokytoja, dirbanti pagal verslo liudijimą,Viktorija Sadovnikovaitė.

Vasaros dienos užimtumo stovykla „Išdykėliai“. Vyksta nuo birželio 7 d. iki birželio 30 d. Dalyvauja 21 pradinių klasių mokinys. Stovyklos metu vykdomos kultūrinės, edukacinės veiklos ir išvykos. Skatinamas dvasinis ir fizinis poilsis. Gerinami bendradarbiavimo, komandinio darbo įgūdžiai.  Stovyklos vadovė, pailgintos darbo dienos grupės mokytoja, dirbanti pagal verslo liudijimą, Ieva Rynkunaitė.