Baltupiukai – tarpmokykliniame šaškių turnyre

Baltupiukai – tarpmokykliniame šaškių turnyre

Vasario 22 d. Vilniaus Baltupių progimnazijos pradinių klasių mokinių komanda dalyvavo Vilniaus miesto tarpmokyklinių komandų šaškių turnyre. Mokyklos komandą sudarė geriausiai mokyklos šaškių turnyre pasirodę mokiniai ( Augustas, 1a; Justinas, 2c; Daniel 1c; Gustė, 3c). Tarp turnyre dalyvavusių 9 miesto komandų mūsų komanda liko 6 vietoje. Mūsų atstovai buvo vieni jauniausių varžybų dalyvių. Todėl galime džiaugtis, jog Baltupių progimnazijos komanda turi didelį potencialą augti ir siekti vis geresnių rezultatų savo amžiaus grupėje dar kelis ateinančius metus.

Taip pat norime pasidžiaugti ir mūsų komandos lyderio Augusto Gainovskio individualiais pasiekimais. Augustas neseniai vykusiame Lietuvos šaškių čempionate užėmė pirmąją vietą savo amžiaus grupėje bei antrąją vietą tarp vaikų iki 10 metų.