Labdaros mugė „Kalėdų pyragai“ Baltupių progimnazijoje

Labdaros mugė „Kalėdų pyragai“ Baltupių progimnazijoje

 

Gruodžio 12 d.  mokykloje nuo pat ryto kvepėjo pyragais. Į pamokas savo kepiniais nešini rinkosi pradinių klasių mokiniai,  lydimi tėvelių. Po pirmosios tradicinės pamokos pradinukai ėmė kurtis mokyklos aktų salėje prie jų klasėms skirtų stalų. Po nuotaikingo šventės atidarymo, kurio metu pasirodė mokyklos folkloro ansamblis, vadovaujamas R. Sakalauskienės,  bei sveikinimo žodį tarė  direktoriaus pavaduotoja ugdymui G. Židonienė, prasidėjo pradinukams pačios tikriausios verslumo, rinkodaros, klientų aptarnavimo pamokos. Jų metu mokiniams prireikė ne tik matematikos žinių skaičiuojant už skanumynus gautus pinigus bei atseikėjant grąžą taip, jog pačiam liktų pinigų daugiau, nei atiduota grąžos, bet ir pademonstruoti viešo kalbėjimo  gebėjimus,  pristatant savo produkciją, mokėti bendradarbiauti su klasės draugais.

O svarbiausia – galime džiaugtis, jog geranoriškumo ir atjautos  pamoka mūsų bendruomenėje pavyko puikiai. Kalėdinių pyragų mugės metu buvo surinkta rekordinė 730,39 eur. suma, kuri bus išdalinta mūsų mokyklos šeimoms, kurioms labiausiai reikia paramos, padedant susikurti Kalėdų šventinę nuotaiką. Vaiko gerovės komisija priims sprendimą, kurioms šeimoms bus skirta labdara.

Nuoširdžiai dėkojame 1-4 klasių vadovėms, mokiniams, jų tėveliams, seneliams už  nuoširdų prisidėjimą prie „Kalėdų pyragų“ akcijos savo gaminiais bei lėšomis juos įsigyjant.