Mokiniai lankėsi parodoje „Leiskite man būti savimi…“ – „Annos Frank gyvenimo istorija“

Mokiniai lankėsi parodoje „Leiskite man būti savimi…“ – „Annos Frank gyvenimo istorija“

Gruodžio 5 d. Baltupių progimnazijos 7-8 klasių atstovai dalyvavo tarptautinėje patyčių prevencijai skirtoje parodoje „Leiskite man būti savimi…“ – „Annos Frank gyvenimo istorija“, kuri buvo eksponuojama Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje. Įdomu tai, jog po šią parodą vedžiojo ir apie ją pasakojo mūsų mokinių bendraamžiai – Emilijos Pliaterytės aštuntokai, kuriuos  prieš tai specialiai paruošė ir apmokė šios parodos sumanytojai iš Amsterdamo.

Ekspoziciją sudaro dvi dalys: vienais stendais pasakojama Holokausto metu nužudytos mergaitės ir jos šeimos istorija, kitais pristatomi šių dienų pasaulyje gyvenantys paaugliai, susiduriantys su patyčiomis ir diskriminacija dėl savo kilmės, religijos, negalios ar lytinės tapatybės. Tokiu būdu parodos organizatoriai ragina susimąstyti apie priežastis, lėmusias ir lemiančias nacių bei kitas XX–XXI a. neapykantos ideologijas.