7-8 klasių mokinių atstovų išvyka į laikinąją sostinę

7-8 klasių mokinių atstovų išvyka į laikinąją sostinę

Gruodžio 9 d. 7-8 klasių mokinių atstovai vyko į pažintinę ekskursiją į Kauną. Ekskursijos metu mokiniai aplankė Lietuvos aviacijos muziejų ir Vytauto Didžiojo karo muziejų. Aviacijos muziejuje mokiniai turėjo galimybę išbandyti skrydžio stimuliatorių bei pasėdėti tikroje pilotų kabinoje. Vėliau mokiniai nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės grožėjosi Neries ir Nemuno upių santaka bei Kauno miesto panorama. Pietus moksleiviai valgė Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje, kurios direktorė trumpai pristatė savo mokyklą bei papasakojo apie lakūno Jurgio Dobkevičiaus asmenybę.
Po pietų mokyklos direktorius vedė mokiniams apžvalginę ekskursiją po Kauno senamiestį. Apžiūrėję Kauno pilies griuvėsius, mokiniai turėjo galimybę pasisupti šventinėje karuselėje, įrengtoje po Kauno kalėdine eglute. Paskutinėje kelionės dalyje mokiniai trumpai apžiūrėję Kauno arkikatedrą bei Lietuvos Respublikos istorinę Prezidentūrą, pėsčiomis nukeliavo iki Vytauto Didžiojo karo muziejaus, kuriame susipažino su Lietuvos karybos istorija.