Sveikiname mūsų mokyklos komandą ,,Sveikatos herojai“ su I-ąja vieta!

Sveikiname mūsų mokyklos komandą ,,Sveikatos herojai“ su I-ąja vieta!

Lapkričio 10 d. Baltupių progimnazijos 5d klasės mokinė Ugnė Venckevičiūtė ir 6a klasės mokiniai Nojus Rudys, Dominykas Oželis, Ričard Manovec subūrę komandą „Sveikatos herojai“ tapo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamų žinių varžytuvių „Sveikatos skrynia“ I–os vietos nugalėtojais tarp 5-6 klasių.
Pirmoje konkurso dalyje vaikai prisistatė, sukurdami filmuką apie sveikatai palankią aplinką mokykloje: kaip mokiniai skatinami judėti, koks mokinių supratimas apie sveikatą/sveiką gyvenseną, toliau sekė vaidinimas, kurio metu (mokiniai dėvėjo ryškias liemenes, kurios simbolizavo gyvybę, sveikatą, saugą) pristatė įvairias lauko bei vidaus fizinio aktyvumo formas: važinėjo riedlente, paspirtuku, žaidė krepšinį, stalo tenisą, pabaigoje piešė ant drobės. Antrame ture komanda dalyvavo žinių varžytuvėse ir iškovojo pirmąją vietą!