Lapkričio 24 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Baltupių progimnazijos mokinių tėvai klausėsi paskaitos „Neprievartinio bendravimo metodika. Kaip atpažinti, ko siekia vaikas savo elgesiu?”, kurią vedė žinomas psichologas, profesorius dr. A. Valantinas. Dėkojame aktyviai dalyvavusiems, diskutavusiems tėveliams, o taip pat norime pasidžiaugti, kad paskaitose vis dažniau dalyvauja visi šeimos nariai. Iki kito susitikimo!

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Baltupių progimnazijos mokinių tėvai klausėsi paskaitos „Neprievartinio bendravimo metodika. Kaip atpažinti, ko siekia vaikas savo elgesiu?”, kurią vedė žinomas psichologas, profesorius dr. A. Valantinas. Dėkojame aktyviai dalyvavusiems, diskutavusiems tėveliams, o taip pat norime pasidžiaugti, kad paskaitose vis dažniau dalyvauja visi šeimos nariai. Iki kito susitikimo!