Priešmokyklinio ugdymo vaikų išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

Priešmokyklinio ugdymo vaikų išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

Spalio 6 d. rytą priešmokyklinio ugdymo ,,Svajoklių“, ,, Kodėlčiukų“ ir ,,Smalsučių“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis išvyko į Lietuvos Respublikos Seimą. Atvykusius vaikus pasitiko vieno mūsų mokyklos priešmokyklinuko mamytė, kuri dirba Seime.
Užėjus į Seimo rūmus, teko praeiti pro apsaugą ir metalo detektorių. Vaikai lankėsi Konferencijų salėje, kurioje vyksta Seimo narių susitikimai su žiniasklaidos atstovais. Patys pabandė inscenizuoti susitikimą su žiniasklaida. Taip pat apžiūrėjo Kovo 11–osios salę, klausėsi gidės pasakojimų apie Seime vykstančius renginius, parodas, apžiūrėjo garbių Lietuvos svečių fotografijų ekspoziciją. Priešmokyklinukai ekskursijos metu susipažino su Seimo funkcijomis, struktūra.