Moksleivė Indrė Čepaitė dalyvavo LMNŠC

Moksleivė Indrė Čepaitė dalyvavo LMNŠC

8b kl. mokinė Indrė Čepaitė dalyvavo LMNŠC (Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centro) organizuotoje  VIII-oje Lietuvos moksleivių, gimusių ne anksčiau kaip 2001 m., (5-9 klasių) gamtos mokslų olimpiadoje ir pasiekė aukštų rezultatų (29 vieta,  http://www.olimpiados.lt/index.php/lgmo/3466-8-osios-lietuvos-gamtos-mokslu-olimpiados-rezultatai),  todėl rugsėjo 23 d. Vilniaus universiteto jungtiniame gyvybės centre buvo apdovanota padėkos raštu ir dalyvavo  atrankoje į 13 Tarptautinę moksleivių olimpiadą, vyksiančią Indonezijoje.

Mokinė Indrė praėjusiais metais 5-7 klasių kategorijoje buvo apdovanota bronzos medaliu.

Taip pat dalyvavo Tarptautiniame 7- 12 klasių matematikos konkurse „Matmintinis“ . Lietuvoje užėmė 7-tą vietą ir vyko į kitą etapą Slovėnijoje.

Linkime jai sėkmės ir šiais metais!