Viktorina Viljamo Šekspyro 450-osioms gimimo metinėms paminėti

Viktorina Viljamo Šekspyro 450-osioms gimimo metinėms paminėti

2016 m. balandžio 28 d. Baltupių progimnazijoje vyko Vilniaus miesto 7–8 klasių mokinių anglų kalbos viktorina „SHAKESPEARE‘S BIRTHDAY“, skirta V. Šekspyro gimimo metinėms paminėti.
Džiaugiamės renginyje sulaukę dalyvių net iš keturių Vilniaus mokyklų. Mūsų mokyklos komanda varžėsi su Jėzuitų gimnazijos, Ateities mokyklos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos ir Simono Konarskio mokyklos komandomis. Mokiniai talentingai vaidino ištraukas iš V. Šekspyro kūrinių, demonstravo puikias žinias apie šio rašytojo biografiją, išradingai atliko kūrybines užduotis, gebėjo paaiškinti daugybę frazių, kurios iš V. Šekspyro kūrinių persikėlė į šiandieninę anglų kalbą ir yra naudojamos kaip posakiai.
Renginį organizavo ir Baltupių progimnazijos mokiniams pasiruošti padėjo mokytojai: J. Daubarienė, I. Stonienė, G. Bernadišius, R. Sakalauskienė, A. Palionovas, D. Zaveckienė ir A. Markevičius.