Kviečiame balsuoti už Baltupių progimnazijos projektus

Kviečiame balsuoti už Baltupių progimnazijos projektus

2015-2016 mokslo metai buvo paskelbti Mokyklų bendruomenės metais. Šia proga Švietimo ir mokslo ministerija kvietė mokyklas dalyvauti konkurse ir pasidalinti bendruomeniškų mokyklos projektų akimirkomis.

Vilniaus Baltupių progimnazija šiame konkurse dalyvauja net su penkiais projektais, o balsavimas jau prasidėjo! Visus kviečiame balandžio 25 – 30 dienomis aktyviai balsuoti už savo mokyklos projektus!

Nuorodoje http://www.bendruomene.smm.lt/ ieškokite Baltupių progimnazijos projektų ir du kartus spustelėkite „varnelę“ žaliame laukelyje. Dėkui!

Mūsų projektai:

Kalėdinė popietė „Kalėdų burtai“

Socialinė-pilietinė akcija „Kalėdų pyragai“

Muzikinis projektas „Dainuoju Lietuvai“

Sveikuolių-šaunuolių konkursas. Sveikatiada.

„Baltupių talentai 2016“