Leidyklos „Baltos lankos“ naujo lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlio 5 klasei pristatymas

Leidyklos „Baltos lankos“ naujo lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlio 5 klasei pristatymas

Kovo 22 d., antradienį, mūsų progimnazijoje vyko „Baltų lankų“ leidyklos naujų lietuvių kalbos ir literatūros vadovėlių 5 klasei pristatymas Vilniaus miesto mokyklų lietuvių kalbos mokytojams.  Renginį vedė mokomosios literatūros autoriai – Saulius Žukas, Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, Irena Smetonienė.

Mokytojai susipažino su lietuvių kalbos ir literatūros vadovėliu 5 klasei, kuriame pateikiama nuosekli kalbos, teksto skaitymo ir suvokimo, teksto kūrimo mokymo(si) sistema. Vadovėlis parašytas vadovaujantis naująja „Lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrąja programa, 2016“.   Dalyviai turėjo galimybę išbandyti vadovėlių autorių siūlomą medžiagą, diskutuoti apie tai, ko reikia sėkmingam mokytojo ir mokinio darbui 5 klasėje. Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.