„Pirma diena bibliotekoje“

„Pirma diena bibliotekoje“

Sausio 23, 27, 29 ir vasario 5 dienomis bibliotekoje – informaciniame centre vyko renginys pirmokams “Pirma diena bibliotekoje”. Pirmų klasių mokiniai susipažino su bibliotekos taisyklėmis, išmoko surasti norimą knygą tarp daugybės lentynų bei tapo tikrais bibliotekos skaitytojais – kiekvienas pirmokas tapo registruotu skaitytoju. Padėti įsidėmėti taisykles vaikams padėjo Astridos Lindgren knygų herojė Pepė Ilgakojinė. Kiekvienam pirmokui buvo išdalintos atmintinės su informacija apie bibliotekos taisykles, paslaugas, darbo laiką. Vaikai taip pat gavo ketvirtokų pagamintus knygų skirtukus, kuriais labai džiaugėsi. Už juos dėkojame 4-tų kl. mokiniams ir jų mokytojoms: Jurgai Ginevičienei (4a), Violetai Blažytei (4b), Vilmai Bagdonienei (4c) bei Aurelijai Gaidjurgienei (4d).