Kalėdinės dainos ir giesmės

Gruodžio 17-18 dienomis mokykloje vyko renginys „Kalėdinės dainos ir giesmės”. Renginį organizavo muzikos mokytoja Renata Sakalauskienė. Kalėdines dainas dainavo bei Kalėdines giesmes giedojo 5-8 klasių mokiniai, „Etnografinis ansamblis” (vadovė Renata Sakalauskienė) bei ansamblis „Šypsenėlė” (vadovė Romana Nausėdienė). Renginio tikslas – skatinti mokinius dainuoti, giedoti, parodyti, kad kiekvienoje klasėje yra daug muzikalių mokinių, kurie geba ir nori dainuoti. 5-ų klasių pasirodymo metu buvo demonstruojami Kalėdiniai sveikinimai, skirti mokytojams – tai vaikų nupiešti Kalėdinių giesmių darbai kompiuterine programa. Šiam darbui vadovavo informacinių technologijų mokytoja Alma Mikalauskienė.