Vienuoliktą kartą prasideda akcija „Metų knygos rinkimai“

Vienuoliktą kartą prasideda akcija „Metų knygos rinkimai“

Skaitytojai kviečiami išrinkti Metų knygas keturiose kategorijose: vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos.

Ekspertų komisijos iš viso atrinko penkiolika knygų, po penkias kiekvienoje kategorijoje. Akcijoje dalyvaujančios knygos yra parašytos šiuolaikinių lietuvių autorių ir išleistos nuo 2014 m. rugsėjo 1 dienos iki 2015 m. rugpjūčio 31 dienos.

Knygos vaikams

  • Baltrušytė, Raminta. „Kalvėnų miesto paslaptis“
  • Dirgėla, Tomas. „Apie raganą Šiokiątokią“
  • Marcinkevičiūtė, Birutė. „Gėlininkė“
  • Savickytė, Ramunė. „Adelės dienoraštis. Ruduo“
  • Stankevičius, Rimvydas. „Pūgos durys“

Balsavimas:

Už labiausiai patikusią knygą visose kategorijose galima balsuoti interneto svetainėse metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt ir lrt.lt/; elektroniniu paštu metuknyga@lrt.lt arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, 413 kab., LT – 01504 Vilnius.

Balsavimas vyks iki 2016 m. vasario 21 d.

Daugiausia skaitytojų balsų surinkę knygų autoriai tradiciškai bus apdovanoti Vilniaus knygų mugėje 2016 metų vasario mėnesį.

Daugiau informacijos rasite :

http://metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt/index.php?-335521218