Susitikimas su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi

Susitikimas su rašytoju ir dailininku Kęstučiu Kasparavičiumi

Lapkričio 13 dieną mokykloje lankėsi vaikiškų knygų autorius Kęstutis Kasparavičius. Jis susitiko su 2c ir 3d klasės mokiniais. Nestokodamas humoro, autorius pristatė savo kūrybą, pasakojo vaikams apie tai kaip jis ėmė piešti bei rašyti. Buvo įdomu sužinoti, kaip gimsta knyga. Svečias mielai mokiniams rodė savo iliustracijų nespalvotus eskizus, ir tuos pačius vaizdus, jau akvarele nutapytus ant akvarelinio popieriaus, kurie vėliau tampa knygų iliustracijomis. Vaikai turėjo progą išbandyti svečio darbo įrankių švelnumą ir atspėti, iš kokių gyvūnų kailio jie pagaminti. Ir dar daug kitų piešimo bei rašymo gudrybių buvo atskleista renginio metu. Daug smagaus bendrumo jausmo suteikė bendro piešinio – panelės Žirafos piešimas ir spalvinimas. „Žirafa turi ilgą kaklą, tad gali dirbti daug vaikų“, – dalijasi patirtimi rašytojas. Panelės Žirafos piešinį galite pamatyti bibliotekos kompiuterizuotoje skaitykloje.