Paminėta trečioji Jungtinių Tautų saugaus eismo šventė

2015 m. gegužės 4-10 dienomis paminėta trečioji Jungtinių Tautų saugaus eismo savaitė. Šių metų eismo savaitės tema – vaikai ir saugus eismas.
Kasdien pasaulio keliuose žūva daugiau nei 500 vaikų, tūkstančiai sužalojami. Šių metų Saugaus eismo savaitės kampanijos tikslas – atkreipti dėmesį į vaikų saugos padėtį keliuose, imtis veiksmų jų saugą užtikrinant bei skatinti saugaus ir tvaraus transporto naudojimą.
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras surengė konkursą „Saugaus eismo savaitė“, jos metu sukurti prevenciniai filmukai skirti skatinti pėsčiųjų, dviratininkų saugumą.
Renginyje dalyvavo mūsų progimnazijos 4d klasės mokiniai su mokytoja Violeta Ramoškiene ir 5a klasės mokiniai su klasės auklėtoja Ilma Stoniene.

Filmuota medžiaga: